Jak pejsek a kočička vařili propagandu. Jestli chcete mít iluze o ČT, na toto video se nedívejte

Na internetu koluje video, které ukazuje další příklad neuvěřitelné „práce“ České televize. Záběry ukrajinskými silami rozbombardovaných domů v Makejevce či Doněcku jsou doplněny komentáři o „agresivních krocích Ruské federace“.

Nemůžeme očekávat, že Českou televizi kdokoliv přiměje uvést reportáž na pravou míru coby dezinformaci.

Lidé si však začínají uvědomovat upadající význam České televize, jak dokazují mimo jiné komentáře pod videem. Například tento:

„Nějak mi uniká, jaký přínos ta ČT má v dnešní době vlastně mít? Reportáže převezme vždy od nějaké agentury, která to přeloží a převezme od jiné agentury. Vlastní záběry taky nemá. Mnohá nízkorozpočtová internetová rádia dnes mají k dispozici mnohem širší paletu zdrojů, než s čím pracují tito šašci. Na základě čeho vlastně sami sebe označují za seriózní zpravodajství? Že mají drahou aparaturu a jsou hodně barevní? :D Zaspali dobu minimálně o 20 let.“

Zdroj: YouTube.com

ea24

Reklama

loading...

Ohodnotit článek
(10 hlasujících)
Reklama

Přečtěte si

Dnes je úterý 20. srpna 2019 a svátek má Bernard.
 
Reklama

 

 

Nejčtenější články - Média

Reklama

Partneři

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru
Reklama