Nebenzja: Pokud Velká Británie zná složení Novičoku, je schopna si ho také sama vyrobit

Jeden z nejpravděpodobnějších zdrojů původu chemické látky Novičok, kterou otrávili explukovníka ruské zpravodajské služby Sergeje Skripala může být Velká Británie samotná. Prohlásil to stálý představitel Ruské federace Vasilij Nebenzja v OSN.

Diplomat – s odvoláním na profesionálního chemika – uvedl, že pokud někdo chce s plnou jistotou mluvit o použité chemické látce, musí mít tzv. kontrolní (srovnávací) standard.

„Pro důkaz, že se jedná o tutéž sloučeninu, musíte ji srovnat s odpovídajícím kontrolním vzorkem. Pokud tvrdíte, že se jedná o Novičok, pak musíte takový vzorek mít. Tedy musíte znát jeho složení.“

„Pokud Velká Británie zná složení, je schopna si sloučeninu také sama vyrobit,“ doplnil Nebenzja.

Pozn. překladatele: „Nikdy se nelže tak hodně jako před válkou,“ prohlásil svého času Otto von Bismarck.

A to tehdy neměl ani tušení, jak se ve lhaní pokročí v budoucnu.

Kdosi otráví bývalého agenta a HNED se „ví“, že je za tím Rusko, „Bílé přilby“ točí vylhané příběhy o syrské válce a HNED je přenášejí všechna „správná“ světová média, téměř HNED po zavraždění novináře se „ví“, že je za něj zodpovědná slovenská vláda, všudypřítomné korupční aféry se střídají jedna za druhou a o každé se lže, mlží a zatlouká, ve „veřejnoprávní české“ televizi klidně vypustí v řeči prezidenta (!)

Bakalovo jméno, do Evropy nám kdosi organizovaně cpe „uprchlíky“, kteří ovšem zpravidla ani trochu nevypadají jako zbědovaní lidé, naopak si vynucují další postup, teroristé zanechávají pro jistotu na místě činu své pasy, ohledně NATO bylo slíbeno, že se nebude rozšiřovat směrem na východ k ruským hranicím – a skutek utek´a dnes se lže, že to nikdo neslíbil, lže se o tom, že lidé jdou samovolně protestovat proti prezidentovi a vládě – nikdo je neorganizuje, sami od sebe se zvednou a jdou si zaprotestovat s předem připravenými letáky, popř. červenými kartami... atp. atp.

A především se „ví“, že za vším špatným stojí – až to připomíná víru jakési nové celosvětové sekty – jistý Putin – od voleb v jakémkoliv státě, přes počítač Zaorálka a ukřivděného akademika J. D., až po zašlápnutého střevlíka v botanické zahradě…

Lže se a lže… od rána do večera a od večera do rána. (Taky je to dnes způsob jak lehce přijít k penězům, že páni novináři a páni herci a páni režiséři?)

Tak snad se to Bismarckovi tentokrát nesplní.

Zdroj: Ostrov Janiky

Foto: YouTube.com

Ohodnotit článek
(13 hlasujících)

Přečtěte si

 

 

 

Nejčtenější články - Blogy a komentáře

 • Nikdo nás neposlouchal, tak teď poslouchejte: Všechny systémy protivzdušné obrany můžete spláchnout do záchodu
  Nový Sarmat, strategický komplex raket s plochou dráhou letu bez omezení vzdálenosti, vybavený jadernou výzbrojí, bezpilotní jaderné ponorky – nic z toho u našich drahých partnerů neexistuje a ani není rozpracováno, ohlásil Vladimir Putin.
  neděle, 04 březen 2018 21:33 Přečteno 6955 krát
 • Co se stalo s tím Západem, kde jsem se kdysi narodil?!
  Upřímně řečeno, jsem ohromen, v úžasu a dokonce i v rozpacích. Narodil jsem se ve Švýcarsku, prožil tam většinu svého života, navštívil jsem většinu evropských zemí a v USA jsem žil 20 let. Přesto jsem si ani v těch nejdivočejších nočních můrách nedokázal představit, že Západ poklesne tak hluboko, jak…
  středa, 28 březen 2018 11:48 Přečteno 5744 krát
 • Přichází čas rozhodujících událostí
  Přichází čas rozhodujících událostí, které přesahují chápání našich prodejných politiků a zdebilizované mládeže. Na všech frontách společenského i profesního života je cítit obrovské napětí. Sledovat média je jen pro otrlé. Usadila se nám tu nová modla, a to spojenecké závazky a solidarita. Je možné být solidární s masovými vrahy a…
  středa, 11 duben 2018 23:00 Přečteno 5731 krát
 • Ameriko, Ameriko… Jak vlajková loď kapitalismu přivedla svět k záhubě a proč je Putin nadějí
  Ameriko, Ameriko, už nejsi, čím jsi bývala. Ve dnech, kdy Donald Trump riskuje vyvolání třetí světové války, množství lidí prozírá a nemůže uvěřit, že jejich milovaná Amerika je schopná udělat něco tak strašlivého a navíc na základě zjevných lží.
  středa, 18 duben 2018 20:52 Přečteno 4094 krát
 • Putin je bohem svých nepřátel
  Z vyjadřování kavárníků o Putinovi jasně plyne, že ruský prezident vykazuje, pokud jde o jeho všudypřítomnost ve všech záležitostech, nadlidské rysy.
  neděle, 04 únor 2018 00:07 Přečteno 3755 krát

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru