V DLR probíhá největší mobilizace v dosavadní historii. Přišly tisíce odhodlaných bojovníků (VIDEO)

Největší mobilizace v dosavadní historii Doněcké lidové republiky byla zahájena ve čtvrtek 6. dubna na polygonu nedaleko města Šachťorsk. Na polygon přijeli lídr DLR Alexandr Zacharčenko a ministr obrany Vladimir Kononov.

„Už třetí rok je v naší zemi válka, třetí rok se nepřítel snaží zničit nás, naše děti a rodiče. Každý den ukrajinská média říkají, jak nás má ukrajinská armáda zabíjet. Jsem hrdý na to, že jsem se narodil na Donbasu. Jsem hrdý na vás. Společně vyhrajeme. Nepřítel bude poražen,“ prohlásil vůdce DLR Zacharčenko.

Reklama

Celkový počet záložníků činil více než 27 tisíc osob.

Podle zástupce velitele štábu domobrany Eduarda Basurina je hlavním cílem propracování sladěnosti činnosti mobilizačních rezerv v případě rozsáhlého zostření situace na Donbasu.

Zdroj: rusvesna.su

Vyšlo na: Nová republika

Foto: YouTube.com

Reklama

loading...

Ohodnotit článek
(12 hlasujících)
Reklama

Přečtěte si

Dnes je neděle 18. srpna 2019 a svátek má Helena.
 
Reklama

 

 

Nejčtenější články - Aktuálně

Reklama

Partneři

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru
Reklama