Zacharčenko představiteli OBSE jasně řekl, co musí (VIDEO)

Lídr Doněcké lidové republiky Alexandr Zacharčenko na společné tiskové konferenci s hlavou Luhanské lidové republiky stručně a jasně odpověděl přítomnému představiteli OBSE.

Na slova prvního zástupce vedoucího Zvláštní Monitorovací Mise OBSE Alexandera Huga o tom, že „obě strany konfliktu, včetně vás dvou (Zacharčenka a Plotnického), musí konat tak, aby tyto zbraně zmizely z demarkační linie,“ Zacharčenko řečníka přerušil a odpověděl mu:

„Prosím o odpuštění. My musíme udělat následující: zajistit bezpečnost našich států, bezpečnost našich obyvatel a více už nikomu nic nemusíme,“ řekl Zacharčenko.

Důvěryhodnost pracovníků monitorovací mise OBSE na Donbasu výrazně poklesla zejména v souvislosti s jejich nedávným liknavým postojem k přítomnosti tanků mezi paneláky v Avdějevce.

Reklama

ea24

Zdroj: Rusvesna.su

Foto: repro YouTube.com

Reklama

loading...

Ohodnotit článek
(10 hlasujících)
Reklama

Přečtěte si

Dnes je úterý 20. srpna 2019 a svátek má Bernard.
 
Reklama

 

 

Nejčtenější články - Aktuálně

Reklama

Partneři

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru
Reklama