„Fašisti zasr...!“ chlapec v Mariupolu komentuje průjezd ukrajinské kolony (VIDEO)

Jak loajální jsou obyvatelé Mariupolu s Ukrajinou, ukazuje video natočené tamním chlapcem. Hoch v pondělí 6. února peprně komentoval průjezd mohutné kolony vozidel ukrajinských sil.

Ani časně ranní tma neskryla průjezd množství vozidel ukrajinské armády městem na pobřeží Azovského moře. V řadě obrněné techniky jsou dobře patrné mimo jiné obrněné transportéry BTR.

„Mariupol, šestého února ráno. Normální lidé jako vždy jedou do práce. A tady, jak vidíme, pravděpodobně opět jedou bombardovat místní obyvatele a říkat, že je ostřelují Rusové. Jako obvykle. Zasr... Ukropi!“ komentuje průjezd kolony autor videa.

„Je sice špatně vidět, ale dá se rozpoznat, že je to velmi mnoho vojenské techniky. Jedou zřejmě ve směru Kominternovа. Mnoho Ukropů. Fašisti zasr...!“ nebere si servítky očitý svědek.

Reklama

Reklama

Reklama

ea24

Zdroj: Rusvesna.su

Foto: YouTube.com

Reklama

loading...

Ohodnotit článek
(9 hlasujících)
Reklama

Přečtěte si

Dnes je čtvrtek 22. srpna 2019 a svátek má Bohuslav.
 
Reklama

 

 

Nejčtenější články - Aktuálně

Reklama

Partneři

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru
Reklama