Hlava Doněcké lidové republiky uspořádá přímou linku s Oděsou

Oděsané poslali Alexandru Zacharčenkovi dotazy o životě v republice, o budoucnosti Donbasu, Ukrajiny a jejích regionů.

Obyvatelé Oděsy a Besarábie se v předvečer přímé linky s hlavou Doněcké lidové republiky (DLR) Alexandrem Zacharčenkem neomezují na obecná slova a zasílají vedení republiky mnoho věcných dotazů. Zacharčenko to uvedl v sobotu 30. dubna pro agenturu DAN (přímá linka – odpovídání na dotazy občanů v přímém přenosu – pozn. ea24).

Víte, obsažných a zajímavých dotazů je dokonce více, než bylo zpočátku z Charkova. Lidé tehdy zřejmě moc nevěřili v možnost dostat odpověď, proto bylo (mezi dotazy) mnoho přání k vítězství a volání o pomoc,“ uvedl Alexandr Zacharčenko.

Z Oděsy podle něj začaly ihned přicházet dotazy na život v DLR, na budoucnost Donbasu, Oděsy, Novoruska, Ukrajiny.

Přímá linka Zacharčenka s obyvateli Charkovské oblasti se uskutečnila 20. dubna. Ve středu 4. května hlava DLR odpoví na dotazy z Oděsy a Besarábie.

Zdroj: dan-news.info

Foto: YouTube.com

Ohodnotit článek
(0 hlasujících)

Přečtěte si

 

 

 

Nejčtenější články - Aktuálně

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru