Vladimir Putin narážel na kufřík Kerryho, ten neskryl nervozitu (video)

Ruský prezident vladimir Putin si podal amerického ministra zahraničí při jho nedávné návštěvě v Moskvě, kdy Kerry vystupoval z letadla obtěžkán v levé ruce složkou s dokumenty a v pravé kufříkem neznámého obsahu.

Na jedné straně je to velmi demokratické, ale na druhé jsem si pomyslel, že v USA je to asi už tak špatné, že se tam ani nenajde, kdo by pomohl státnímu tajemníkovi s kufříkem,“ komentoval nezvyklý výjev ruský prezident.

Kerry při Putinových slovech evidentně znejistěl, utíral si zpocené ruce do kalhot, a když ruský prezident hovořil o tom, že v kufříku bylo něco, co Kerry nemohl svěřit nikomu jinému, Američan začal nervózně poklepávat rukou:

Překlad a titulky: Irena

Zdroj a foto: YouTube.com

Ohodnotit článek
(0 hlasujících)

Přečtěte si

 

 

 

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru