Ruští speciálové zasahují: se zabarikádovaným ozbrojencem lehl celý dům

Možná destabilizace území kavkazských republik Ruské federace je jedním z důvodů zásahu ruských ozbrojených sil v Sýrii. Bezpečnostní síly, zde speciální jednotky ruských vnitřních vojsk, v případě potřeby včas a razantně zasahují proti ozbrojencům i přímo na území Ruska, jak ukazují čerstvé záběry RT z Nalčiku v Kabardsko-Balkarské republice.

Příslušníci speciálních sil ruského ministerstva vnitra likvidují jednoho z členů zločinného podsvětí, působícího na území Kabardsko-Balkarské republiky. Muž se zabarikádoval v domě, ale nebylo mu to nic platné – výsledkem speciální operace byla totální likvidace objektu, v němž se posléze našly zbraně a střelivo. (ea24)Foto: YouTube.com

Ohodnotit článek
(0 hlasujících)

Přečtěte si

 

 

 

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru