EURASIA24

Nejsme objektivní. Straníme dobru.

EURASIA24 - Vědět více o světě zítřka.

Sýrie: zničení konvoje Islámského státu v přímém přenosu

Syrská armáda zaútočila v provincii Aleppo na konvoj Islámského státu. Velitelé řídí operaci z velitelského stanoviště, polohu cílů pomáhá upřesňovat bezpilotní letoun syrské armády, nacházející se nad místem útoku.

Samotný útok je prováděn s použitím protitankových řízených střel a pravděpodobně sovětského protiletadlového kanónu ZU-23 (který se v Sýrii stal víceúčelovou zbraní).

Zde je překlad komunikace:

- Konvoj motocyklu a čtyř těžkých vozidel se přibližuje od Západu.

- Protitanková skupina, připravte se! Připravte se!

- Útok! Útok!

- 23mm střelec, pal vlevo!

- Akrame, namiř raketou 200 metrů nalevo!

- Nalevo, rychle! Oni ustupují!

- Zahájit útok, teď!

- Všechny jednotky, zahajte palbu k vesnici, teď!

- Skvělá střela, opakujte na to samé místo!

- Oni běží jak ovce.

- Dobijte je, všechny.

- Skvěle!


Zdroj: Rusvesna.su

Foto: YouTube.com

 

 

23/05/2016, 23:54
Prezident Miloš Zeman v rozhovoru s ruským novinářem Vladimirem Sněgirjovovem potvrdil, že americký velvyslanec v Praze Andrew Schapiro má dveře na Pražský hrad zavřené, a to už od doby, kdy loni Zemanovi rozmlouval cestu do Moskvy. Jak z rozhovoru cituje ČTK, Schapiro podle Zemana může Hrad „kdykoli navštívit jako turista“.
17/05/2016, 22:18
Vše je, jak ve správné „liberální demokracii“ má být. Také česká společnost je „příkladně“ rozdělena na takzvanou „pravici“ a takzvanou „levici“ a je o tom pro jistotu pravidelně informována – aby se nedejbože nestmelila jako v Rusku, většinově nepřemýšlela o „nesystémových...
10/05/2016, 22:27
Pochybuje ještě někdo o tom, že takzvaná demokracie je pouhá hra? Oficiální Francii, ovládané stejně jako celý „liberální Západ“ globálními oligarchy, však už evidentně došel čas na to, aby v této hře pokračovala. A její nastrčené „elity“ musely s pravdou ven. Přes...