EURASIA24

Nejsme objektivní. Straníme dobru.

EURASIA24 - Vědět více o světě zítřka.

Rusové jdou po cisternách. Tohle je spoušť po jejich úderu

Ruské letectvo systematicky decimuje ropný byznys mezi Islámským státem a Tureckem. Vzdušné a kosmické síly provedly jen v posledních hodinách úspěšné útoky proti nelegální ropné infrastruktuře a zničily kolonu cisteren.

Za poslední dva dny ruská letecká skupina v Sýrii zničila šest objektů nelegálního naftového průmyslu v oblastech Dajr az-Zaur a Aleppo, informuje Ministerstvo obrany Ruské federace.

Ruský letoun taktéž během vzdušného průzkumu v oblasti Kafr Nabl v provincii Idlib odhalil koncentraci cisteren, jež měly namířeno k syrsko-turecké hranici.

K likvidaci tohoto cíle byl vyslán úderný letoun Su-34, který na cíl zaútočil pumami. V důsledku útoku bylo zničeno více než dvacet mobilních cisteren, používaných Islámským státem k dodávkám ropy do Turecka, a také dva džípy vyzbrojené protiletadlovými kanóny ZU-23.

Šlo o jeden z mnoha úderů na kolony s ropou, pašovanou teroristickými skupinami do Turecka. Video níže zachycuje výsledek jiného útoku ruských letadel z posledních dní a s použitím bezpilotního letadla ukazuje rozsah způsobené spouště.


Zdroj: mil.ru

Foto: YouTube.com

 

 

23/05/2016, 23:54
Prezident Miloš Zeman v rozhovoru s ruským novinářem Vladimirem Sněgirjovovem potvrdil, že americký velvyslanec v Praze Andrew Schapiro má dveře na Pražský hrad zavřené, a to už od doby, kdy loni Zemanovi rozmlouval cestu do Moskvy. Jak z rozhovoru cituje ČTK, Schapiro podle Zemana může Hrad „kdykoli navštívit jako turista“.
17/05/2016, 22:18
Vše je, jak ve správné „liberální demokracii“ má být. Také česká společnost je „příkladně“ rozdělena na takzvanou „pravici“ a takzvanou „levici“ a je o tom pro jistotu pravidelně informována – aby se nedejbože nestmelila jako v Rusku, většinově nepřemýšlela o „nesystémových...
10/05/2016, 22:27
Pochybuje ještě někdo o tom, že takzvaná demokracie je pouhá hra? Oficiální Francii, ovládané stejně jako celý „liberální Západ“ globálními oligarchy, však už evidentně došel čas na to, aby v této hře pokračovala. A její nastrčené „elity“ musely s pravdou ven. Přes...