EURASIA24

Nejsme objektivní. Straníme dobru.

EURASIA24 - Vědět více o světě zítřka.

Rusové jdou po cisternách. Tohle je spoušť po jejich úderu

Ruské letectvo systematicky decimuje ropný byznys mezi Islámským státem a Tureckem. Vzdušné a kosmické síly provedly jen v posledních hodinách úspěšné útoky proti nelegální ropné infrastruktuře a zničily kolonu cisteren.

Za poslední dva dny ruská letecká skupina v Sýrii zničila šest objektů nelegálního naftového průmyslu v oblastech Dajr az-Zaur a Aleppo, informuje Ministerstvo obrany Ruské federace.

Ruský letoun taktéž během vzdušného průzkumu v oblasti Kafr Nabl v provincii Idlib odhalil koncentraci cisteren, jež měly namířeno k syrsko-turecké hranici.

K likvidaci tohoto cíle byl vyslán úderný letoun Su-34, který na cíl zaútočil pumami. V důsledku útoku bylo zničeno více než dvacet mobilních cisteren, používaných Islámským státem k dodávkám ropy do Turecka, a také dva džípy vyzbrojené protiletadlovými kanóny ZU-23.

Šlo o jeden z mnoha úderů na kolony s ropou, pašovanou teroristickými skupinami do Turecka. Video níže zachycuje výsledek jiného útoku ruských letadel z posledních dní a s použitím bezpilotního letadla ukazuje rozsah způsobené spouště.


Zdroj: mil.ru

Foto: YouTube.com

 

 

23/08/2016, 22:37
Německý Bild a medaile z Ria Zřetelný příklad toho, jak si na portálu německého listu Bild vykládají aplikaci motta, že „do sportu politika nepatří“: http://sport.bild.de/olympia/medaillenspiegel/ Zkuste hádat, která země není v přehledu získaných medailí uvedena – nápovědu najdete například zde.
15/08/2016, 00:08
Turecký prezident Recep Erdogan během nedávné schůzky se svým ruským kolegou Vladimirem Putinem vyzval k vyloučení dolaru z dvoustranného obchodu. Namísto americké valuty by země měly ve vzájemných transakcích využívat turecké liry a rublu, informuje s odkazem na turecké noviny Gunes ruský server ktovkurse.com. Bude to...
11/08/2016, 00:43
Populární ruský analytik Valerij Pjakin, který komentuje globální dění z pozice Dostatečně všeobecné teorie řízení, vyjádřil podporu v nadcházejících volbách do ruské Státní dumy spisovateli Nikolaji Starikovovi a jeho Straně velká vlast (PVO). Na otázku, zda je připraven podpořit svým...