Pro fandy „nezápadního“ vojenství: parádní klip z nedávných Armádních her (video)

Je tomu sice už pár týdnů, co jej Ministerstvo obrny Ruské federace vypustilo do světa, přesto stále patří do kategorie „musíš vidět“. Klip z Armádních her 2016, které se uskutečnily nedávno v Rusku, názorně ukazuje, že klání bylo opravdu těžkou zkouškou pro účastníky, pořadatele i techniku.

Armádních her 2016 se kromě hostitelské armády Ruské federace zúčastnily ve větším či menším zastoupení týmy armád spřátelených zemí: Kazachstánu, Číny, Venezuely, Angoly, Běloruska, Egypta, Íránu, Ázerbájdžánu, Zimbabwe, Arménie, Mongolska, Indie, Srbska, Kuvajtu, Kyrgyzstánu, Nikaraguy, Tádžikistánu a Řecka.

Sestřih záběrů ukazuje také pestrou škálu zúčastněné techniky – krom ruských T-72B3 také nejnovější čínské tanky ZTZ-96B, úderné a průzkumné vrtulníky Ka-52, výsadkový tank Sprut-SD, lehkou korvetu Projektu 21631, ženijní a další techniku v akci a třeba i „drifting“ s tankem či BVP:


Geo, Eurasia24.cz

Foto: YouTube.com

Ohodnotit článek
(2 hlasujících)

Přečtěte si

 

 

 

Nejčtenější články - Vojenství

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru