EURASIA24

Nejsme objektivní. Straníme dobru.

EURASIA24 - Vědět více o světě zítřka.

Úkryt v příkopu nebyl ozbrojenci nic platný. Syrský voják hodil granátem přesně

Škálu záběrů efektivního použití bojových prostředků na syrském bojišti doplňuje aktuální video zachycující útok ručním granátem na ozbrojence, napadajícího palbou z úkrytu vojáky syrské armády. Zásah byl přesný.

Ozbrojenec takzvané Svobodné syrské armády se ukryl v příkopu, odkud vedl palbu po vládních vojácích v Harastě, městě přiléhajícímu ze severovýchodu k Damašku. Jeden z vojáků využil vhodného okamžiku a vrhl po teroristovi ruční granát.

Standardními typy ručních granátů v syrské armádě jsou sovětské F-1 a RGD-5. (geo)Foto: YouTube.com

 

 

28/05/2016, 23:16
Zatímco prozrazení myšlenkových asociací Jiřího X. Doležala, svědčící patrně o jeho častém tělesném trápení, se při příjezdu ruské motorkářské skupiny Noční vlci setkalo s „všeobecným“ pochopením a mediálním úspěchem, přímočařejší a rozhodně ne tak...
23/05/2016, 23:54
Prezident Miloš Zeman v rozhovoru s ruským novinářem Vladimirem Sněgirjovovem potvrdil, že americký velvyslanec v Praze Andrew Schapiro má dveře na Pražský hrad zavřené, a to už od doby, kdy loni Zemanovi rozmlouval cestu do Moskvy. Jak z rozhovoru cituje ČTK, Schapiro podle Zemana může Hrad „kdykoli navštívit jako turista“.
17/05/2016, 22:18
Vše je, jak ve správné „liberální demokracii“ má být. Také česká společnost je „příkladně“ rozdělena na takzvanou „pravici“ a takzvanou „levici“ a je o tom pro jistotu pravidelně informována – aby se nedejbože nestmelila jako v Rusku, většinově nepřemýšlela o „nesystémových...