EURASIA24

Nejsme objektivní. Straníme dobru.

EURASIA24 - Vědět více o světě zítřka.

Unikátní video: lov teroristického tanku ruským bitevníkem

Vzdušné a kosmické síly Ruské federace v Sýrii neútočí jen na infrastrukturu teroristů. Nově zveřejněné video z úterý 19. ledna ukazuje útok ruského bitevníku na pohybující se tank, jehož posádka se snažila před útočícím letounem uniknout do bezpečí. Nebylo jí to nic platné.

Na videu je patrné, jak se teroristé v tanku snaží manévrovat, aby se vyhnuli útoku ruského letadla (pravděpodobně Su-25SM). Určitou dobu se jim to nejspíš dařilo, nakonec však byl tank zasažen a zničen.

Islámskému státu se za téměř pět let války v Sýrii podařilo ukořistit množství obrněné techniky včetně desítek bojových vozidel pěchoty BMP-1, samohybných houfnic 2S1 Gvozdika, protiletadlových systémů ZSU-23-4 Šilka a tanků, povětšinou typu T-55. (geo) 

 

23/05/2016, 23:54
Prezident Miloš Zeman v rozhovoru s ruským novinářem Vladimirem Sněgirjovovem potvrdil, že americký velvyslanec v Praze Andrew Schapiro má dveře na Pražský hrad zavřené, a to už od doby, kdy loni Zemanovi rozmlouval cestu do Moskvy. Jak z rozhovoru cituje ČTK, Schapiro podle Zemana může Hrad „kdykoli navštívit jako turista“.
17/05/2016, 22:18
Vše je, jak ve správné „liberální demokracii“ má být. Také česká společnost je „příkladně“ rozdělena na takzvanou „pravici“ a takzvanou „levici“ a je o tom pro jistotu pravidelně informována – aby se nedejbože nestmelila jako v Rusku, většinově nepřemýšlela o „nesystémových...
10/05/2016, 22:27
Pochybuje ještě někdo o tom, že takzvaná demokracie je pouhá hra? Oficiální Francii, ovládané stejně jako celý „liberální Západ“ globálními oligarchy, však už evidentně došel čas na to, aby v této hře pokračovala. A její nastrčené „elity“ musely s pravdou ven. Přes...