EURASIA24

Nejsme objektivní. Straníme dobru.

EURASIA24 - Vědět více o světě zítřka.

Alexandr Dugin: Kadyrov je skutečný vlastenec

Ruský filozof, politolog, sociolog, profesor a lídr Mezinárodního eurasijského hnutí Alexandr Dugin se domnívá, že hlava Čečenské republiky Ramzan Kadyrov je skutečný ruský patriot.

Podporuji Kadyrova. Je to upřímný člověk a vlastenec Ruska. Říká, co si myslí, a jako on uvažují miliony Rusů,“ řekl Dugin v rozhovoru pro agenturu Groznyj Inform.

V hlavním městě Čečenska Grozném se nedávno konal mítink, kterého se zúčastnili nejen obyvatelé Čečny a Severokavkazského federálního okruhu, ale také hosté z Jižního federálního okruhu, centrálních regionů Ruské federace a dokonce až z Murmanska (město za severním polárním kruhem – pozn. ea24).

Organizátory velkolepé události byly Rada odborových svazů Čečenska a občanská společnost Čečenské republiky. Cílem mítinku byla podpora politického kursu prezidenta Ruska Vladimira Putina a hlavy Čečenské republiky, Hrdiny Ruska Ramzana Achmatoviče Kadyrova.

Ramzan Kadyrov nedávno podráždil liberály v Rusku i v Evropě konstatováním, že ruští opoziční politici jsou „nepřáteli lidu“. ČTK informaci podala s citováním ruských liberálních médií, systematicky kritizujících Vladimira Putina, jako je televize Dožď či rádio Echo Moskvy.

Zdroj: Groznyj Inform

Foto: Dugin.ru

 

 

20/06/2016, 22:09
Jak v pondělí 20. června oznámila ruská tisková kancelář TASS, vyjádřili prezidenti Ruské federace, Arménie a Ázerbájdžánu Vladimír Putin, Serž Sarkisjan a Ilham Alijev svoje odhodlání normalizovat situaci na linii dotyku v Náhorním Karabachu a také svůj souhlas s navýšením počtu pozorovatelů OBSE....
07/06/2016, 00:03
Teroristé z Islámského státu zveřejnili video, na němž se 5. června pokoušejí s pomocí kulometu sestřelit ruský bitevní vrtulník Mi-28N, útočící na pozice jejich spolubojovníků palubním kanonem a pravděpodobně také neřízenými raketami (soudě z kouřové stopy, jež zůstala na místě pohybu stroje)....
28/05/2016, 23:16
Zatímco prozrazení myšlenkových asociací Jiřího X. Doležala, svědčící patrně o jeho častém tělesném trápení, se při příjezdu ruské motorkářské skupiny Noční vlci setkalo s „všeobecným“ pochopením a mediálním úspěchem, přímočařejší a rozhodně ne tak...