EURASIA24

Nejsme objektivní. Straníme dobru.

EURASIA24 - Vědět více o světě zítřka.

Alexandr Dugin: Kadyrov je skutečný vlastenec

Ruský filozof, politolog, sociolog, profesor a lídr Mezinárodního eurasijského hnutí Alexandr Dugin se domnívá, že hlava Čečenské republiky Ramzan Kadyrov je skutečný ruský patriot.

Podporuji Kadyrova. Je to upřímný člověk a vlastenec Ruska. Říká, co si myslí, a jako on uvažují miliony Rusů,“ řekl Dugin v rozhovoru pro agenturu Groznyj Inform.

V hlavním městě Čečenska Grozném se nedávno konal mítink, kterého se zúčastnili nejen obyvatelé Čečny a Severokavkazského federálního okruhu, ale také hosté z Jižního federálního okruhu, centrálních regionů Ruské federace a dokonce až z Murmanska (město za severním polárním kruhem – pozn. ea24).

Organizátory velkolepé události byly Rada odborových svazů Čečenska a občanská společnost Čečenské republiky. Cílem mítinku byla podpora politického kursu prezidenta Ruska Vladimira Putina a hlavy Čečenské republiky, Hrdiny Ruska Ramzana Achmatoviče Kadyrova.

Ramzan Kadyrov nedávno podráždil liberály v Rusku i v Evropě konstatováním, že ruští opoziční politici jsou „nepřáteli lidu“. ČTK informaci podala s citováním ruských liberálních médií, systematicky kritizujících Vladimira Putina, jako je televize Dožď či rádio Echo Moskvy.

Zdroj: Groznyj Inform

Foto: Dugin.ru

 

 

23/05/2016, 23:54
Prezident Miloš Zeman v rozhovoru s ruským novinářem Vladimirem Sněgirjovovem potvrdil, že americký velvyslanec v Praze Andrew Schapiro má dveře na Pražský hrad zavřené, a to už od doby, kdy loni Zemanovi rozmlouval cestu do Moskvy. Jak z rozhovoru cituje ČTK, Schapiro podle Zemana může Hrad „kdykoli navštívit jako turista“.
17/05/2016, 22:18
Vše je, jak ve správné „liberální demokracii“ má být. Také česká společnost je „příkladně“ rozdělena na takzvanou „pravici“ a takzvanou „levici“ a je o tom pro jistotu pravidelně informována – aby se nedejbože nestmelila jako v Rusku, většinově nepřemýšlela o „nesystémových...
10/05/2016, 22:27
Pochybuje ještě někdo o tom, že takzvaná demokracie je pouhá hra? Oficiální Francii, ovládané stejně jako celý „liberální Západ“ globálními oligarchy, však už evidentně došel čas na to, aby v této hře pokračovala. A její nastrčené „elity“ musely s pravdou ven. Přes...