EURASIA24

Nejsme objektivní. Straníme dobru.

EURASIA24 - Vědět více o světě zítřka.

Alexandr Dugin: Kadyrov je skutečný vlastenec

Ruský filozof, politolog, sociolog, profesor a lídr Mezinárodního eurasijského hnutí Alexandr Dugin se domnívá, že hlava Čečenské republiky Ramzan Kadyrov je skutečný ruský patriot.

Podporuji Kadyrova. Je to upřímný člověk a vlastenec Ruska. Říká, co si myslí, a jako on uvažují miliony Rusů,“ řekl Dugin v rozhovoru pro agenturu Groznyj Inform.

V hlavním městě Čečenska Grozném se nedávno konal mítink, kterého se zúčastnili nejen obyvatelé Čečny a Severokavkazského federálního okruhu, ale také hosté z Jižního federálního okruhu, centrálních regionů Ruské federace a dokonce až z Murmanska (město za severním polárním kruhem – pozn. ea24).

Organizátory velkolepé události byly Rada odborových svazů Čečenska a občanská společnost Čečenské republiky. Cílem mítinku byla podpora politického kursu prezidenta Ruska Vladimira Putina a hlavy Čečenské republiky, Hrdiny Ruska Ramzana Achmatoviče Kadyrova.

Ramzan Kadyrov nedávno podráždil liberály v Rusku i v Evropě konstatováním, že ruští opoziční politici jsou „nepřáteli lidu“. ČTK informaci podala s citováním ruských liberálních médií, systematicky kritizujících Vladimira Putina, jako je televize Dožď či rádio Echo Moskvy.

Zdroj: Groznyj Inform

Foto: Dugin.ru

 

 

07/09/2016, 23:59
Po dlouhých měsících se v ukrajinské Nejvyšší radě objevil záblesk zdravého rozumu. Poslanec Jakov Bezbach si dovolil říct, že je třeba „ihned obnovit vztahy s Ruskem, a ne dělat to, co říkají „zaoceánští Samové“. Podle poslance je „v první řadě nutné, aby Ukrajina obnovila průmysl, který...
27/08/2016, 00:59
Německo je připraveno stáhnout své průzkumné letouny Tornado z turecké základny Incirlik, jestliže Ankara bude nadále odmítat zpřístupnění základny německým poslancům, informuje Der Spiegel. Německá Tornada jsou nasazována jako součást takzvané „mezinárodní koalice v boji proti Islámskému...
26/08/2016, 00:08
Deutsche Welle s odkazem na svůj zdroj v Mezinárodním paralympijském výboru informuje, že v Čínském paralympijském výboru nevylučují odmítnutí účasti na hrách, které startují 7. září v Riu. Namísto toho se čínští paralympionici mohou vypravit na alternativní hry do Moskvy, o...