EURASIA24

Nejsme objektivní. Straníme dobru.

EURASIA24 - Vědět více o světě zítřka.

Alexandr Dugin: Kadyrov je skutečný vlastenec

Ruský filozof, politolog, sociolog, profesor a lídr Mezinárodního eurasijského hnutí Alexandr Dugin se domnívá, že hlava Čečenské republiky Ramzan Kadyrov je skutečný ruský patriot.

Podporuji Kadyrova. Je to upřímný člověk a vlastenec Ruska. Říká, co si myslí, a jako on uvažují miliony Rusů,“ řekl Dugin v rozhovoru pro agenturu Groznyj Inform.

V hlavním městě Čečenska Grozném se nedávno konal mítink, kterého se zúčastnili nejen obyvatelé Čečny a Severokavkazského federálního okruhu, ale také hosté z Jižního federálního okruhu, centrálních regionů Ruské federace a dokonce až z Murmanska (město za severním polárním kruhem – pozn. ea24).

Organizátory velkolepé události byly Rada odborových svazů Čečenska a občanská společnost Čečenské republiky. Cílem mítinku byla podpora politického kursu prezidenta Ruska Vladimira Putina a hlavy Čečenské republiky, Hrdiny Ruska Ramzana Achmatoviče Kadyrova.

Ramzan Kadyrov nedávno podráždil liberály v Rusku i v Evropě konstatováním, že ruští opoziční politici jsou „nepřáteli lidu“. ČTK informaci podala s citováním ruských liberálních médií, systematicky kritizujících Vladimira Putina, jako je televize Dožď či rádio Echo Moskvy.

Zdroj: Groznyj Inform

Foto: Dugin.ru

 

 

23/07/2016, 01:37
Pokud ještě někdo konzumuje západními médii vehementně šířenou informaci, že „Erdogan si nejspíš pokus o puč sám zinscenoval“, nechť si přečte zprávu „Bělobrádek chce vládní stanovisko k situaci na tureckých školách“ a pak zprávu „Bělobrádek je už počtvrté v USA, za moře letěl...
19/07/2016, 22:18
Dva členové francouzských speciálních sil zahynuli v (bývalé) Libyi poté, co vrtulník, na jehož palubě se nacházeli, sestřelili v neděli 17. července povstalci z Brigády osvobození Benghází. Francouzské ministerstvo obrany se informaci zprvu snažilo tutlat (čemuž po pondělním vypískání despotického...
16/07/2016, 22:14
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan krátce po nezdařeném vojenském puči dává najevo, že se cítí potlačením vzpoury části armády posílen a naznačuje, že je ochoten riskovat konflikt s kýmkoliv včetně Spojených států. Zorganizování převratu přičítá svému dlouholetému rivalovi Fethullahovi...