Kam až sahá dno? ČTK, Novinky a další vám to ukážou, ale tentokrát už je to o zdraví

Pokud jste si mysleli, že mediální mainstream už klesl na samé dno, nejspíš jste se zmýlili. I to dno je totiž asi bezedné, jak dokazuje článek, který v pátek 12. května kontaminoval tuzemský mediální prostor.

Například portál Novinky jej vypustil do éteru pod titulkem „Stopy hackerského útoku na Macrona vedou k americké krajní pravici“.

Schéma manipulace je klasické: nějaký chorý mozek a nenažraný pupek jako obvykle zneužil novináře, tentokrát v Le Monde, – následně, nejspíš od některé ze „světových agentur“, text převzala a zahrnula do svého servisu „veřejnoprávní“ ČTK – a odtud už přes všemožné portály, noviny, rádia a televize putuje do všech českých domácností.

Jeden by si po přečtení titulku myslel, že se jedná o operaci s primárním cílem poškodit už tak nevelký potenciál nechtěné, ale okolnostmi vyžadované spolupráce amerického prezidenta Donalda Trumpa s globalistou Emmanuelem Macronem ještě před jeho nástupem do Elysejského paláce.

Až by se člověku chtělo ulevit, že tentokrát jsou mimo hru ruští hackeři alias ruské tajné služby. Že v tomto případě je na vině jen Trump, Bannon, Flynn a spol.

Jenže ne. Tato domněnka se rozplyne a úleva se převrátí v zoufalství po přečtení úvodního odstavce:

„Stopa hackerského útoku, jehož terčem se těsně před nedávnými prezidentskými volbami ve Francii stalo hnutí Emmanuela Macrona, vede k americkým neonacistům, kteří sympatizují s ruským prezidentem Vladimirem Putinem a americkým prezidentem Donaldem Trumpem.“

Tři dny po připomínce porážky nacismu Velkou zemí přišívají nacistické sympatizanty jejímu prezidentovi, jehož otec byl nacisty těžce raněn, maminka sotva přežila nelidskou nacistickou blokádu Lenigradu, zatímco další z jejích synů ještě jako malý chlapec během nacistické blokády umřel.

Novinářská hovada.

Geo, Eurasia24.cz

loading...

Ohodnotit článek
(11 hlasujících)

Přečtěte si

 • Skrývá Izrael, že poškozený letoun F-35 byl zasažen syrskou raketou S-200? (VIDEO)

  Zdá se, že izraelská „demonstrace síly“ během nedávné návštěvy ruského ministra obrany Sergeje Šojgu se změnila v totální krach.

 • Andrej Babiš je cenný politik

  Babišovi lidé odvedli za čtyři roky obrovský kus práce, díky které našly pod oligarchovými křídly útočiště desetitisíce bývalých voličů jiných stran, včetně třeba původně pravověrných komunistů. Krutě spláčou nad výdělkem. Babiš ale dokázal i něco, pročež nelze jeho význam jakkoliv snižovat.

 • Jak se krade v Rusku a na Ukrajině

  Mezi „svidomými“ Ukrajinci panuje názor, že korupční problémy Ruska a Ukrajiny jsou totožné. Titíž oligarchové ze soupisu časopisu Forbes s jachtami a miliardovým jměním, nabytým kdovíjakým kouzelným způsobem, tatáž zlodějská sebranka, velí guberniím a oblastem. Ruským obyvatelům se dostane pouze o něco více peněz, protože k nim doletí více ropných krůpějí z panského stolu. A to je celá podstata jejich vyšší životní úrovně.

 • Ukrajinci se pokusili o vlastní „Terminator“. Moc se to nepovedlo

  Ukrajinský obranný průmysl v minulých dnech s velkou slávou představil „bojové vozidlo podpory Straž“. Koncepčně jde evidentně o nápodobu ruského bojového vozidla bojového vozidla podpory tanků (BMPT) Terminator, které se po mnoha letech vývoje dostává na výsluní. Lze prakticky s jistotou předpovědět, že ukrajinský „klon“ nic takového nečeká.

 • Ruský snajpr vytvořil světový rekord (VIDEO)

  Ruský odstřelovač Andrej Rjabinskij se svými pomocníky Jurijem Siničkinem, Jevgenijem Titovem a Vladimirem Grebeňjukemn vytvořil světový rekord ve vzdálenosti cíle zasaženého z odstřelovačské pušky.

 

 

 

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru