Než se probudíte, je pro vás připravena další iluze a propaganda určená otrokům

Vstáváte ve změněném čase, vstřebáváte na vědomé i nevědomé úrovni informace a jdete – krom výjimečných – do práce za mzdu otroků. Každá informace, než ji pustí mediální policie, je pečlivě kontrolována, upravena, a to zvlášť pro každou cílovou skupinu.

Už ne lidé, ale jakési cílové skupiny humanoidů, to je social construct vyškolených tvůrců hodnot kultury a životního směru. Od rána nás provází lži, které se opakováním stávají pravdou. Lžou politici a média, lžou všichni.

Prodejné celebrity ohlupují masy, zaplacení komedianti si s morálkou nikdy hlavu nelámali a naše děti úspěšně debilizují vlastní učitelé. Stále dokola slyšíme, jak se vše zvládne, jak je krásně na světě, jak záleží jen na vás, zda chcete být šťastní a úspěšní.

Bez médií a jejich virtuálního světa se už téměř nikdo neprobouzí a tak první, co se po ránu do lidí a všech skupin hustí, je skvěle propracovaný systém na ovládání vědomí.

Kontrolují vše: vaše sociální chování, ekonomickou aktivitu, spotřební chování, sexuální orientaci, váš

kulturní styl i vaše přátele. Stále to nestačí a je co zlepšovat k oné multikulturní dokonalosti.

Po ránu propaganda začíná a jako bonus máte večer debilizační nástroj v podobě hlavních zpráv na ČT a spol. Úžasné, informace proti vám, proti zájmům vás a vašich rodin – a na váš účet.

Všechna ta krásná gesta, krásné sliby politiků a slovní dopingy jsou jasným sdělením. Naše životy zcela dokonale ovládli psychopaté. Byli tu a budou vládnout vždy, vědecky prokázaní duševní mrzáci, kterým chybí centra mozku.

Současný systém kontroly moci nedokáže čelit jejich vládě a díky nejmodernějším technologiím na všech úrovních vždy vyhrají a své konkurenty efektivně zničí.

Jediná vědecky doložená obrana před psychopaty je útěk. Kam ale utečou miliony, celé národy?

Na to věda stále hledá odpověď. Zkušenosti z historie jsou dokladem, že tito lidé jsou zcela chladní a necitelní k lidské bolesti a strádání milionů lidí.

Osnují války po celém světě přesto, že mají majetky rovné bohům. Odpověď na otázku proč chtějí stále více majetku a stále více moci, je právě v jejich chybějících mozkových centrech.

Je normální, aby nám vládli duševní mrzáci bez citu k vlastnímu druhu? Je normální, aby společnost

řídili lidé na prášcích a sedativech?

Spotřeba sedativ láme rekordy. Lidé stále více upadají do stavů zoufalství a beznaděje, ti chytří si raději zařídí „důchod na hlavu“ a ze systému uniknou.

Poslanci nám stále schvalují nesmyslné zákony beroucí lidem svobodu a drze sdělují vlastním voličům, že v jejich zájmu je budou všude špehovat, vše kontrolovat, vstupovat „pro kontrolu“ do domů.

Všechna nedůstojná buzerace a chorobná potřeba mít vše a všechny pod kontrolou je skutečné řádění psychopatů s mocenskou posedlostí. Tito jedinci, přes své vzdělání i úspěšnost, mají být pod kontrolou a neměli by nikdy mít moc.

Současná situace je zlomová, a to jak v politické, tak v ekonomické úrovni. Geopolitická situace je ticho před válkou – a o likvidaci evropských národů se již mluví veřejně. Jak nám to ti psychopati rozhodnou?

Z jistého úhlu pohledu to vypadá, že si sadomasochisticky chrochtají a přímo se pasou na likvidaci kultury, ze které vzešli. Opravdu jen pomatenec dokáže likvidovat vlastní kulturní prostředí, sociální skupinu a národ.

Vláda EU rozhodla o migraci a máme tu tragédii. Co to tedy je, co to znamená a co si vůbec dovolují nikým nevolení úředníci? Co si vůbec dovoluje naše vláda rozhodovat bez mandátu od voličů, bez lidového hlasování?

Volby, volby, volby a třikrát nic umoří ovce

Volební komedie začíná. Propracované kampaně jsou vrcholným číslem volebních týmů složených i z psychologů a odborníků na nevědomé reakce cílových skupin. Je až obdivuhodné, jak umí i vzdělaní lidé ve volební kampani udělat ze sebe pitomce.

Proč nejít k volbám, má řada lidívyřešeno a nikdy je k volbám nikdo nedostane. Další věří, že volby něco změní. A další jedinci vědí, že je to jen hra.

Změna dresů a nové rozložení sil v parlamentu či senátu, to je nepodstatné. Už dávno bylo docíleno nového rozdělení zájmů a vlivu. Schopnost skutečně hájit národní zájmy je iluze pro voliče jako míra kompetencí územních správců Čechie.

Politici slibují a slibují a stejně moc dobře vědí, že nic nezmohou, nemají tak velkou moc, aby mohli provést změny, které žádají vlastní lidé. Nic pro našince neudělají a ještě ho k tomu na společném setkání těch nejvyšších psychopatů EU poníží a zarazí do země jako nesvébytnou slovanskou bytost.

Moc dobře vědí, že se vždy vyplácí jít s režimem, který je momentálně u moci.

Hledá se nový prezident sjednotitel

To slovo již čpí vylhaností a manipulativním komplotem elitářů. Co to zase melou a podsouvají? Tady se mocní psychopaté zcela odkopávají. Neexistuje žádná sjednocená společnost a nikdy nebude. Rozdíly bídy a mamonu se nedají spojit.

Představa o jednotě megaboháčů, korporátních magnátů s miliony lidí v bídě je asociální, zvrácená drzost všech politiků, žurnalistů a propagátorů „rovnosti“. Jen díky citlivým korekcím míry bídy a bohatství máme relativní sociální smír. Problém je rychlost světa. Co mocní parazité nakradli za generaci, to dnes ukradnou za pár hodin.

Co politici udělají v systému, jenž ovládají ti „nej“ a k tomu vlastní 98 % světového majetku a zdrojů?

Každý pokus vzít jim nakradené majetky skončil válkou, bídou, hladomorem. Je to mnohem horší

a na konci bude opět velká válka.

Elity potřebují takového prezidenta, který zajistí, aby bída neremcala a příliš nemyslela. Ideálem je nyní jistý akademik Drahoš a jeho jasné stanovisko k lidem. Žádná referenda, žádné rozhodování lůzy.

Poslední volitelnost ztratil oceněním vrahů omámených osob sprostým podřezáním hrdla. Jeden premiér dává vrahům metály a za pár let bude dávat prezident vrahům řád Bílého lva? Kdo ví?

Vincent Pribula

Foto: YouTube.com

loading...

Ohodnotit článek
(13 hlasujících)

Přečtěte si

 • Evropské hodnoty jsou shnilé brambory a podřadné jídlo pro Slovany

  Mediální cenzoři se rozhodli pustit do medií porovnání kvality potravin určené pro „podřadné“ Slovany.

 • Drž tu čubku, ať nám neuteče! Zasedli poslanci proevropského ukrajinského parlamentu

  O tom, že postmajdanovská klika vládnoucí momentálně na Ukrajině již ztratila i poslední zbytky soudnosti a smyslu pro realitu, jsme se mohli v posledních měsících a týdnech přesvědčit již mnohokrát. Že se však často zcela šílené nápady protagonistů kyjevského režimu plynule dostávají až do Verchovnoj rady Ukrajiny, tedy jejího zákonodárného orgánu, to se z našich mainstreamových médií vždy nedozvíme.

 • Takto mizí Islámský stát po úderech Rusů (VIDEO)

  Ruské vzdušné a kosmické síly provedly řadu úderů v okolí strategického města Al-Sukhnah v provincii Homs. Zlikvidovaly zde důležité objekty Islámského státu.

 • Konstruktéři Bumerangu: Náš stroj nemá konkurenci

  Nejnovější ruský obrněný transportér Bumerang, který byl veřejnosti poprvé představen během Přehlídky vítězství 9. května 2015, nemá ve světě přímou konkurenci. Prohlásil to generální ředitel moskevské Vojensko-průmyslové společnosti (VPK) Alexandr Krasovickij, podle kterého jde o „průlom v konstruktérském myšlení“.

 • Evropská budoucnost po jednání G20 – složitá a neuvěřitelně zajímavá partie

  Následující text je nepatrně zkráceným překladem článku, který se původně jmenoval „Trumpovy manévry v Evropě. Jak si Washington a Moskva budou dělit Berlín“. Obsahuje pozoruhodné a dá se říci, že velmi závažné informace týkající se letošních zahraničněpolitických jednání Donalda Trumpa v Evropě včetně výstupů z nedávných jednání G20. Pokud se dále tyto informace v praxi postupně potvrdí, bude se jednat o celkovou změnu a nové uspořádání politické situace v Evropě i ve světě.

 

 

 

 

 

Nejčtenější články - Blogy a komentáře

 • Promluvil Člověk: „Všechno bude dobré, to vám mohu zaručit“
  Západní analytici a politologové nemohou uvěřit, že Přímá linka s Vladimirem Putinem není sehraným divadlem, a neustále nahazují domněnky, že musela být secvičená. Nelze se tomu divit: žádný z jejich vůdců zdaleka nedosahuje intelektuálních ani morálních kvalit ruského prezidenta.
  pátek, 16 červen 2017 00:29 Přečteno 17390 krát
 • Naše naděje je v Rusku
  Vítězství globalisty Emmanuela Macrona ve francouzských prezidentských volbách znamená definitivní konec nadějí na rozumné perspektivy spolupracující Evropy svobodných národů a suverénních států. Žádná kotva ve „sjednocené“ Evropě neexistuje. Naše spása ve skutečnosti byla a je na východě.
  pondělí, 08 květen 2017 01:59 Přečteno 13472 krát
 • Vyslání českých žoldáků do Pobaltí je odporná zrada ruského národa. Je to poplivání hrobů tisíců padlých za naši svobodu a porážku fašismu
  Neskutečné se stává realitou. Kdo by si pomyslel, že národ který byl určen k likvidaci a otroctví, dnes posílá své žoldáky na hranice našich osvoboditelů a Slovanů jako jsme my.
  sobota, 15 červenec 2017 00:22 Přečteno 10308 krát
 • Trumpova korejská prohra bude fiaskem celého Západu
  Donald Trump je při své jednoduchosti destruktivní element pro USA i celý Západ, protože odhaluje pokrytectví, s jakým se musela po dlouhá desetiletí sžívat celá planeta a kvůli němuž zahynuly v uměle vyvolaných konfliktech miliony lidí.
  sobota, 29 duben 2017 01:02 Přečteno 10139 krát
 • Ukrajinský novinář: Pokud Rusko zvedne letectvo, nestihneme ani utéct
  Po Ukrajině už delší dobu koluje dost pochybná legenda o „osvoboditelské válce“ s „ruskými agresory“ na Donbasu. Bajka je velmi populární hlavně mezi „gaučovými“ analytiky a radikálními „vlastenci“ Ukrajiny, klanícími se celému zástupu ukrajinských „bohů a polobohů“ v čele se Stěpanem Banderou.
  neděle, 04 červen 2017 22:03 Přečteno 9647 krát

 

loading...

 

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru