NATO a ČT mohou zpochybňovat, co chtějí, ukrajinský diverzant už vše vyklopil (video)

Jevgenij Panov ze skupiny zadržených ukrajinských diverzantů se při výslechu přiznal k přípravě diverzí na kriticky důležitých objektech na Krymu. Informaci přinesl portál Rusvesna.su včetně videa z výslechu Panova.

S Alexejem Sandylem (další člen diverzní skupiny) jsme projeli městy Armjansk, Krasnoperekopsk, Džankoj, Feodosija a Kerč proto, abychom si prohlédli objekty diverze. Jako objekty diverze byly identifikovány: trajektová přeprava, naftový komplex ve Feodosii, objekty ve městě Džankoj, vrtulníkový pluk, chemický závod Titan,“ přiznal se Panov u výslechu.

Prozradil také složení skupiny i to, že přinejmenším dva její členové byli pravidelní důstojníci ukrajinské rozvědky.

Ve složení skupiny byli důstojníci ukrajinské vojenské rozvědky. Ve skupině byli Alexandr Kirillov s volacím znakem Kirill, člověk jménem Dmitrij, Oleg Petrenko s volacím znakem Liška, Alexej Sandyl s volacím znakem Saj a také člověk s volacím znakem Děšek a já. Sloužícími důstojníky byli Alexej Sandyl v hodnosti poručíka, kapitán Vladimir Serďuk. A důstojníky byli, domnívám se, také Kirillov a Dmitrij, ale jejich hodnosti mi nejsou známy,“ řekl.

Panov také uvedl, že od srpna 2014 do srpna 2015 prošel službou v zóně „ATO“ (kárná operace na Donbasu) u 37. samostatného pěchotního praporu, který je součástí 56. brigády.

Přiznal rovněž, že dostal peníze za vykonanou práci – za obhlédnutí objektů vytipovaných k diverzi.

Po návratu proběhla schůzka s Kirillovem a Alexandrovem, během které Sandyl informoval o výsledcích cesty, o vybraných objektech na území Republiky Krym, za což Kirillov Sandylovi poděkoval, a mně osobně bylo vyplaceno 3200 hřiven,“ uvedl rovněž.

Foto: YouTube.com

Ohodnotit článek
(0 hlasujících)

Přečtěte si

 

 

 

Nejčtenější články - Aktuálně

 • Akce proti Rusku selhala: z útočníků jsou oběti, místo potupení hrdinství. Zde jsou podrobnosti o boji (VIDEO)
  Jak dokazují výpovědi účastníků i záběry z boje, nedávný útok na ruské vojenské policisty v Sýrii byl pečlivě připraven a proveden tak, aby přepadená četa neměla šanci uniknout smrti nebo zajetí. Plán amerických tajných služeb ale selhal: Rusové se ubránili, probojovali z obklíčení a pobili množství teroristů. To vše bez…
  pátek, 22 září 2017 23:32 Přečteno 12173 krát
 • Drama v Sýrii: Rusové museli prostřílet obklíčení. Teroristé v přesile neuspěli
  Příslušníci ruské vojenské policie se v Sýrii ocitli v obklíčení militantů. Po několikahodinovém boji s přesilou jim nakonec pomohly obklíčení prorazit jednotky speciálních sil. Ofenzívu militantů v oblasti podle ruského generálního štábu iniciovaly americké zvláštní služby.
  středa, 20 září 2017 22:32 Přečteno 10396 krát
 • Ne, na Rusy střílet nebudeme, vzepřeli se bulharští vojáci
  Média v minulých dnech přinesla zprávu, která se poněkud vymyká běžným informacím o cvičeních Severoatlantické aliance – a vystihuje nálady v ozbrojených silách některých členských zemí, které odmítají slepě přijmout agresivní protiruskou politiku.
  středa, 30 srpen 2017 23:17 Přečteno 6759 krát
 • Průlom blokády Dajr az-Zaur: Putinovo historické rozhodnutí zvítězilo
  Čtvrtého září došlo v Sýrii k zásadnímu zlomu v šestileté válce s mezinárodním terorismem: podařilo se odblokovat baštu Islámského státu – město Dajr az-Zaur. Proražení blokády tohoto významného střediska na řece Eufrat je totálním krachem plánů teroristů v Sýrii a znamená současně, že Rusko splnilo svůj slib osvobodit během dvou…
  čtvrtek, 07 září 2017 22:30 Přečteno 6645 krát
 • Plné VIDEO „kalibrace“ Islámského státu
  Na internetu se objevila plná, sedmiminutová verze videa s novými záběry úterní operace ruského námořnictva, které přesnými raketovými údery zničilo teroristické cíle v syrském regionu Dajr az-Zaur.
  středa, 06 září 2017 23:17 Přečteno 4942 krát

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru