Ukrajina míří do Evropy: šéfka policie nechává povalit muže kvůli dotazům (video)

O poměrech na současné Ukrajině vypovídá další video, které se v minulých dnech objevilo na internetu. Ukazuje, jak může dopadnout člověk, který vznese kritické dotazy na vysokého představitele státní moci.

Ukrajinec využil tiskové konference šéfky Ukrajinské národní policie Chatii Dekanoidze, aby jí coby hlas lidu – na rozdíl od ostatních novinářů – položil několik kritických otázek, týkajících se chodu ukrajinského státu a jeho „elit“.

Namísto toho, aby gruzínská vysoká úřednice v ukrajinských službách muže vyslechla a pak zareagovala na jeho dotazy, nechala jej skupinou policistů vytlačit ze své blízkosti, povalit na zem a odvléci pryč.

Jak poznamenává portál Rusvesna.su, násilí přihlížel jeden z výrazných aktivistů Majdanu, známý novinář a „bojovník za svobodu slova“ Sergej Lešenko (s duhovým symbolem na tričku):

Foto: YouTube.com

Ohodnotit článek
(0 hlasujících)

Přečtěte si

 

 

 

Nejčtenější články - Aktuálně

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru