Posádky obrněnců překvapily přihlížející rodiny s dětmi (video)

Na rozdíl od systematicky rozdělované společnosti v evropských liberálních zemích včetně Česka, kde jsou připomínky významných historických událostí spíše arénou názorových proudů a příležitostí k násilným excesům, Ruská společnost se stále silněji stmeluje.

Pojmy jako vlast, rodina, úcta k historii a předkům z ruské společnosti nemizí, ba právě naopak, což dokázala nejedna událost z posledních let. Například přivítání Krymu coby opětovné součásti Ruské federace či loňský pochod Nesmrtelného pluku.

Jak se ve velkých ruských městech chystají na letošní připomínku Dne vítězství, ukazují následující záběry z přípravy na vojenskou přehlídku v Jekatěrinburgu. Osádky bojových vozidel překvapily přihlížející tím, že jim rozdávaly georgijevské stužky.


Ilustrační foto: Vitalij Kuzmin

Ohodnotit článek
(0 hlasujících)

Přečtěte si

 

 

 

Nejčtenější články - Aktuálně

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru