Kouzelný Krym

Jsou to přesně dva roky. 17. března 2014 vyhlásil krymský parlament nezávislý svrchovaný stát s názvem Republika Krym, který požádal o vstup do Ruské federace jako její nový subjekt. Referendum s vysokou účastí obyvatel poloostrova jasně ukázalo jejich skutečnou vůli. Krym a Sevastopol se staly součástí Ruské federace.

Jen díky tomu na Krymu neumírají lidé zavlečeni do krvavé občanské války, jen díky tomu obyvatelé poloostrova netrpí politickou nestabilitou a pádem do ekonomické a sociální propasti.

Naopak, Krym má před sebou další nerušenou turistickou sezonu, realizaci nových investic a může se pochlubit nejnižší nezaměstnaností za poslední desetiletí – podle čerstvých oficiálních údajů dosahuje úroveň nezaměstnanosti na Krymu pouhých 0,8 procenta.

A hlavně, poloostrov skrývá nevyčerpatelný potenciál pro další rozvoj a nabízí překrásná přírodní bohatství. Jaká, to ukazuje například toto video:


Foto: YouTube.com

Ohodnotit článek
(0 hlasujících)

Přečtěte si

 

 

 

Nejčtenější články - Aktuálně

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru